Vozy Volvo

Seznamte se s našimi vozy Volvo. Objevte lepší způsob cestování po světě.

Vozy Volvo SUV

Ve Švédsku vyrábíme vozy SUV jinak. Již na samém začátku se vše odvíjí od konceptu „stvořeno kolem Vás“, což znamená, že vůz musí být krásný na pohled, musí řidiče zaujmout a bavit a zároveň musí být praktický. V námi vytvořeném exteriéru se prolínají svalnaté dynamické křivky s čistým a elegantním skandinávským designem.

Zjistit více   
Volvo EX90

Nové Volvo EX90

Sedmimístné plně elektrické exkluzivní SUV

Plně elektrické sedmimístné Volvo EX90 SUV zahajuje novou éru bezpečnosti. Díky laserovému senzoru lidar a systému detekce přítomnosti cestujících nabízí Volvo EX90 zatím nejvyšší úroveň bezpečnosti.

Zjistit více   
XC40 Recharge pure electric

XC40 Recharge pure electric

Naše čistě elektrické SUV

Již není nutné v zájmu udržitelnějšího cestování přistupovat na kompromisy. Zbrusu nové Volvo XC40 Recharge pure electric bylo stvořeno pro Vás i svět, který společně sdílíme.

Zjistit více   

Volvo Crossover

Zjistit více   
C40 Recharge

C40 Recharge

Nová definice udržitelné mobility

Elegantně štíhlý boční profil crossoveru v kombinaci se standardně dodávanou kontrastní černou střechu, kryty vnějších zpětných zrcátek a dalšími perfektně sladěnými designovými prvky modelu Volvo C40 Recharge udělají silný dojem hned na první pohled.

Zjistit více   

Vozy Volvo Kombi

Vozy z této řady byly navrženy pro všechny ty, kdo touží po skandinávském designu a promyšleném interiéru, který splňuje nároky aktivního životního stylu. Tato vozidla jsou charakteristická svou flexibilitou a všestranností. Naše modely V představují perfektní spojení sportovnosti, komfortu a bezpečnosti.

Zjistit více   

Vozy Volvo sedan

Volvo řady S je navrženo pro všechny ty, kdo si na dlouhých cestách chtějí užívat tu nejvyšší úroveň komfortu. Tyto limuzíny si Vás podmaní svými nadčasovými skandinávskými křivkami, komfortním interiérem a velkorysou prostorností. Díky své příjemné ovladatelnosti, která jde ruku v ruce s dynamikou, dělají naše vozy třídy S z cestování mimořádné potěšení.

Zjistit více   

Nabídka skladových vozů

Prohlédněte si naší aktuální nabídku skladových vozů.

Zjistit více   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru