Volvo XC40 Recharge plug-in hybrid

Chytré. Všestranné. Výrazné. Seznamte se s naším plug-in hybridním kompaktním SUV stvořeným pro všechny stránky Vašeho života.

Velmi se omlouváme, ale z důvodu výprodeje dostupné výrobní kapacity XC40 Recharge Plug-in Hybrid došlo k úpravě platných ceníků / konfigurátoru modelového roku MY24 jejich vyřazením z aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

45 km

Dojezd v elektrickém režimu
(Až)

262 k

Výkon

48 g/km

Emise CO2

2,1 l/100 km

Spotřeba paliva

Hodnoty vycházejí z údajů získaných při testování plug-in hybridního modelu Volvo XC40 Recharge T5 na základě metodiky WLTP ve speciálních laboratorních podmínkách. Skutečný dojezd, emise CO2 a spotřeba paliva v reálných podmínkách se liší v závislosti na stylu jízdy a dalších vnějších faktorech. Údaje jsou předběžné, v současnosti probíhá finální homologace vozu.

Audiosystém Harman Kardon Premium

Tento exkluzivní audiosystém dostupný na přání přináší jedinečný prostorový zvuk, který budete doslova cítit všude kolem sebe. Bez ohledu na Vámi preferovaný žánr Vás hudba zcela pohltí a budete si užívat každý tón.

Pomocná ruka

Intuitivní kontrola nad vozem Technologie na podporu řidiče Vám mohou prostřednictvím přizpůsobení rychlosti pomoci udržovat bezpečnou vzdálenost od vozidel před Vámi a pomocí jemných zásahů do řízení udržovat vůz v daném jízdním pruhu.

Dynamická jízda

Plug-in hybridní Volvo XC40 Recharge nabízí plynulé rozjezdy a energickou akceleraci, díky čemuž bude každá Vaše jízda v něm ještě příjemnější.

Díky intuitivním prvkům navrženým s důrazem na komfort budete mít pohodlně pod kontrolou každý kilometr své cesty.

Seznamte se s vozem Volvo XC40 Recharge

Stylové cestování

Praktické úložné prostory, kvalitní materiály, precizní řemeslné zpracování a mimořádný komfort nabízí řidiči i spolujezdci vpředu jedinečný zážitek z jízdy v luxusním prostředí.

Chytré úložné prostory

Ve voze najdete celou řadu chytře řešených úložných prostorů pro uložení lahví s vodou, sportovních tašek, telefonů a notebooků. Nechybí ani háčky na nákupní tašky nebo na zavěšení tašky s rychlým občerstvením.

Zdravější prostředí v interiéru

Pokročilý systém čištění vzduchu neustále sleduje kvalitu vzduchu a pomáhá filtrovat škodlivé částice a pyl, abyste mohli dýchat zdravěji.

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny stylové varianty a motorizace.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru