Auto Průhonice a.s., Auto Průhonice
Volvo V90 Cross Country

VOLVO V90 CROSS COUNTRY

Žijte přítomností

Nové Volvo V90 Cross Country

Se svými luxusně čistými křivkami a působivou schopností poradit si s každou silnicí za každého počasí je nové Volvo V90 Cross Country stvořeno, aby Vám umožnilo v co největší míře dělat to, co milujete.

Svoboda objevovat

Dodejte svým cestám za dobrodružstvím nový rozměr s vozem, který Vás doveze mnohem dál, než byste čekali. Protože se nové Volvo V90 Cross Country cítí přirozeně v každém prostředí, je kdykoliv připraveno vzít Vás tam, kam Vás Vaše touha povede.

Abychom si řízení naplno užili, využíváme podporu těch nejmodernějších technologií: nové Volvo V90 Cross Country bylo navrženo pro všechny dobrodruhy, kteří se ani v drsných podmínkách nechtějí vzdát špičkového komfortu a stylovosti.

Se světlou výškou o 65 mm vyšší než má Volvo V90 a s pohonem všech kol se Volvo V90 Cross Country stane pro každého řidiče se srdcem dobrodruha skutečně schopným partnerem do jakéhokoliv počasí a na jakoukoliv cestu.

Vyspělé technologie

Systém City Safety se stane Vaším pomocným pilotem, který Vás vždy včas upozorní na nebezpečí a v případě potřeby Vám automatickým brzděním pomůže vyhnout se dopravní nehodě. Nová generace systému dokáže rozpoznat chodce, cyklisty i velká zvířata.

S navigačním systémem Sensus se do cíle vždy dostanete rychle a snadno. Online navigace Sensus s intuitivním ovládáním stvořeným pro lidi Vás krok za krokem dovede přesně tam, kam budete chtít.

S Asistentem pro jízdu v kolonách a semi-autonomním řízením Pilot Assist II. budou Vaše cesty probíhat v příjemnějším rytmu a bez zbytečného stresu. Tento částečně autonomní systém Vám po celou dobu jízdy až do dálničních rychlostí pomůže nejen udržovat požadovanou rychlost a odstup od vozu před Vámi, ale zároveň bude jemnými zásahy do řízení udržovat vůz v daném jízdním pruhu.

Příslušenství pro stylové provedení exteriéru

Jedná se o důmyslně řešené příslušenství, které bylo navrženo speciálně pro Vaše Volvo V90 Cross Country, které zdůrazní jeho dobrodružný charakter.

Vnější dekorativní lišty prahů

Vnější dekorativní lišty prahů

Unikátní stylové lišty z kartáčované nerezové oceli, které perfektně ladí s exkluzivním designem vozu, elegantním způsobem upozorní na typický Cross Country robustní vzhled Vašeho Volva, které s nimi bude působit vyšším dojmem.

Dvě dělené koncovky výfuku

Dvě dělené koncovky výfuku

Dvě integrované dělené koncovky výfuku z nerezové oceli dodávají vozu na exkluzivitě, přičemž vizuálně budí dojem, jakoby bylo Vaše Volvo V90 Cross Country vybaveno čtyřmi koncovkami výfuku.

21

21" kola z lehké slitiny

21" kola z lehké slitiny se 7 otevřenými paprsky, v matně černém provedení Matt Tech Black s výbrusy Diamond Cut. Tato mohutná 21" kola v expresivním provedení s výbrusy Diamond Cut přispějí k umocnění robustního vzhledu Vašeho Volva V90 Cross Country.

Ochranná lišta nárazníku

Ochranná lišta nárazníku

Tato exkluzivní ochranná lišta s vysoce lesklým povrchem z nerezové oceli Vám pomůže chránit zadní nárazník při nakládání a vykládání zavazadlového prostoru.

Technologie a zvuk

Komfort, díky němuž Vám příjemně uteče i ta sebedelší cesta. Bez ohledu na to, kam Vás a Vaši posádku Váš dobrodružný duch zavede, bude ve Volvu V90 Cross Country každý cestovat první třídou.

Multimediální server

Multimediální server

S tímto inovativním zařízením, které umožňuje streamování rozmanitého multimediálního obsahu až 6 různými přístroji, si může Vaše posádka užívat pořádnou dávku zábavy. Cestující mohou nezávisle na telefonní síti za jízdy sledovat filmy nebo difitální TV, poslouchat hudbu nebo si prohlížet fotografie uložené na USB paměťovém disku, který je připojen k serveru.

Držák iPadu

Držák iPadu

Štíhlý držák iPadu® umožňuje cestujícím sedícím na zadních sedadlech využívat s veškerým komfortem iPad ke sledování videí, čtení nebo k hraní her, přičemž nabízí dva USB porty pro současné nabíjení dvou přístrojů. V době, kdy držák nevyužíváte, jej můžete snadno sundat.

Červený klíč

Červený klíč

Tento klíč s dálkovým ovládáním, při jehož používání je ve výchozím nastavení stanovena maximální rychlost vozu 120 km/h, je ideálním klíčem pro Vaše starší děti, které se teprve učí řídit. Mimo to červený klíč omezuje maximální hlasitost audio systému a u adaptivního tempomatu nastavuje jako požadovaný odstup od vozidla vpředu maximální možnou vzdálenost. Tento klíč je praktický také v případě, že svůj vůz svěřujete obsluze parkoviště nebo ho parkujete v garáži, kde klíč necháváte.