Auto Průhonice a.s., Auto Průhonice

Naše modely

MADE BY SWEDEN

XC - SUV/CROSSOVER

Řada Volvo XC byla vyvinuta pro všechny ty, kdo oceňují svébytný životní styl stejně jako dobrodružství. Díky svému nezaměnitelnému švédskému designu udělají naše modely řady XC úžasný dojem nejen v ulicích města, ale i na méně jistém povrchu. Jejich vysoce kvalitní interiéry a bezkonkurenční bezpečnostní výbava zvedají laťku ve své třídě.

JIŽ OD 1 349 800 KČ (VČ. DPH)

Volvo XC90

XC90 ZOBRAZIT DETAIL
JIŽ OD 978 500 KČ (VČ. DPH)

Volvo XC60

XC60 ZOBRAZIT DETAIL
Zavřít

Volvo XC90

S Volvem XC90 jsme vytvořili vůz, u kterého více než kdykoli dříve stojí na prvním místě lidé a jejich potřeby. Jeho styl mu dodává na sebejistém charakteru, aniž by působil přehnaně ctižádostivě. S jeho zevnějškem příjemně ladí interiér tvořený přírodními materiály, pro které je typické kvalitní ruční zpracování. Jeho intuitivní uživatelské rozhraní Sensus umožňuje ovládat všechny důležité funkce vozu pomocí dotykového displeje. A bez ohledu na to, zda dáváte přednost benzínu, naftě nebo plug-in hybridu: s novými motory Drive-E si budete užívat příkladnou kombinaci výkonu a efektivity. Konec konců, ohleduplnost vůči životnímu prostředí je hluboce zakořeněna v naší DNA. Volvo XC90 je zkrátka SUV, ve kterém se snoubí švédské hodnoty, jejichž vzájemným působením došlo ke stvoření něčeho jedinečného:  a tím je luxus ve své ryzí podobě.

Více informací najdete na stránkách Volvocars.cz

Zavřít

Volvo XC60

Váš životní styl Vám říká, že potřebujete SUV. Vaše srdce ale touží po stylovém voze orientovaném především na řidiče. My pro Vás máme řešení:  nové Volvo XC60. Dokonalý vůz pro náročné řidiče. A nezáleží na tom, zda projíždíte městem nebo jste na cestě za objevováním krás přírody. Díky celé řadě zlepšení uvnitř i zvenčí je naše dynamické a kultivované SUV nyní ještě lepší. Například nová sportovní sedadla nabízejí neuvěřitelný komfort, kterým je značka Volvo ostatně proslulá. Tato sedadla Vám od ramen až po stehna zajistí nejlepší možnou boční oporu a pohodlnou jízdu na dlouhých cestách.

Více informací najdete na stránkách Volvocars.cz

V - KOMBI/HATCHBACK

Vozy řady V byly navrženy pro všechny ty, kdo touží po skandinávském designu a promyšleném interiéru, který splňuje nároky aktivního životního stylu. Tato vozidla jsou charakteristická svou flexibilitou a všestranností. Naše modely V představují perfektní spojení sportovnosti, komfortu a bezpečnosti.

JIŽ OD 1 143 000 KČ (VČ. DPH)

Volvo V90

V90 ZOBRAZIT DETAIL
JIŽ OD 1 409 100 KČ (VČ. DPH)

Volvo V90 CC

V90 ZOBRAZIT DETAIL
JIŽ OD 802 400 KČ (VČ. DPH)

Volvo V60

V60 ZOBRAZIT DETAIL
Zavřít

Volvo V90

Za posledních šedesát let se vozy kombi značky Volvo staly legendami automobilové historie. Nové Volvo V90 nejenže na tuto tradici navazuje, ale současně povznáší třídu kombi na mnohem vyšší úroveň. Nastavuje zcela nové standardy v oblasti elegance, praktického využití a inovativních technologií, přičemž je ztělesněním toho nejlepšího, co může moderní luxusní kombi nabídnout. Při pohledu na Volvo V90 v celé jeho kráse a po usazení v jeho kabině podlehnete kouzlu skandinávského designu a precizního švédského řemeslného zpracování.

Více informací najdete na stránkách Volvocars.cz

Zavřít

Volvo V90 Cross Country

Představujeme Vám harmonicky vyvážené spojení skandinávského designu, precizního řemeslného zpracování a schopnosti za každého počasí si hravě poradit s každou cestou. Zatímco díky velkým kolům a zvýšenému podvozku získáte sebejistotu při jízdě v lehkém terénu, spodní kryt předního nárazníku a rozšíření lemů blatníků v černém odstínu Charcoal (nebo v barvě karoserie) dodají Volvu V90 Cross Country na robustnějším vzhledu.

Více informací najdete na stránkách Volvocars.cz

Zavřít

Volvo V60

Volvo V60 představuje dokonalé ztělesnění všetrannosti a výkonu v atraktivním stylovém provedení. Seznamte se s tímto dynamickým pětidveřovým kombi, které svým sportovním vzhledem připomíná kupé.  Stvořeno pro lidi jako jste Vy, kteří sice potřebují praktické kombi, ale sní o hbité ovladatelnosti sportovního vozu.

Více informací najdete na stránkách Volvocars.cz

JIŽ OD 944 300 KČ (VČ. DPH)

Volvo V60 CC

V60 Cross Country ZOBRAZIT DETAIL
JIŽ OD 572 500 KČ (VČ. DPH)

Volvo V40

V40 ZOBRAZIT DETAIL
JIŽ OD 687 100 KČ (VČ. DPH)

Volvo V40 CC

V40 Cross Country ZOBRAZIT DETAIL
Zavřít

Volvo V60 Cross Country

Máte rádi dobrodružství? Toužíte nechat za sebou stres velkoměsta a vyrazit ven za svobodou - alespoň na malý okamžik. Naprosto Vám rozumíme, protože jakožto Švédům nám není nic bližšího než trávit čas v divočině přírody. Nezáleží na tom, zda k Vašemu cíli vede zpevněná či nezpevněná cesta, Volvo V60 Cross Country Vám bude skvělým společníkem. Se světlou výškou 201 milimetrů a volitelně dostupným pohonem všech kol je toto crossoverové kombi ideálním řešením pro cestování mimo silnice. Díky svému podvozku a odolné karoserii Vás vezme na místa, která by pro Vás jinak tak snadno dostupná nebyla.

Více informací najdete na stránkách Volvocars.cz

Zavřít

Volvo V40

Volvo V40 se Vám perfektně přizpůsobí. Konec konců, je stejně jedinečné jako Vy. Jeho čisté linie a přitažlivé proporce ho staví mezi to nejlepší v třídě kompaktních vozů. Jeho silnými stránkami jsou elegance a dynamika, které Vás uchvátí. Volvo V40 působí ve třídě, kde design málokdy vzbuzuje svou atraktivitou údiv, jako mimořádný úkaz. Může však nabídnout mnohem více než jen moderní skandinávský design - od vysoce kvalitních materiálů přes neobyčejně kvalitní zpracování až po celou řadu inovativních technických vymožeností.

Více informací najdete na stránkách Volvocars.cz

Zavřít

Volvo V40 Cross Country

Máte rádi dobrodružství? Toužíte nechat za sebou stres velkoměsta a vyrazit ven za svobodou - alespoň na malý okamžik. Naprosto Vám rozumíme, protože jakožto Švédům nám není nic bližšího než trávit čas v divočině přírody. To pro nás byl dobrý důvod, abychom vyvinuli Volvo V40 Cross Country. Stejně všestranné jako Váš život. Pokud Vás Vaše touha po dobrodružství vede mimo frekventované cesty, stačí Vaše Volvo V40 Cross Country vybavit pohonem všech kol. Z řízení tohoto vozu budete nadšeni na jakémkoli povrchu.

Více informací najdete na stránkách Volvocars.cz

S - SEDAN

Volvo řady S je navrženo pro všechny ty, kdo si na dlouhých cestách chtějí užívat tu nejvyšší úroveň komfortu. Tyto limuzíny si Vás podmaní svými nadčasovými skandinávskými křivkami, komfortním interiérem a velkorysou prostorností. Díky své příjemné ovladatelnosti, která jde ruku v ruce s dynamikou, dělají naše vozy třídy S z cestování mimořádné potěšení.

JIŽ OD 1 076 000 KČ (VČ. DPH)

Volvo S90

S90 ZOBRAZIT DETAIL
Zavřít

Volvo S90

Ručně vybrané přírodní materiály vytváří dokonalou kompozici designu a luxusu, v níž se odráží kouzlo švédské krajiny. Interiér i exteriér nového Volva S90 vypovídá o mimořádně pečlivé povaze švédského řemeslného zpracování. Od dekorativního obložení interiéru z unikátního severského dřeva až po nevtíravě elegantní kapotu motoru svědčí každý detail tohoto vozu o ryzím charakteru skandinávského řemeslného umění.

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE NA STRÁNKÁCH VOLVOCARS.CZ

JIŽ OD 762 400 KČ (VČ. DPH)

Volvo S60

S60 ZOBRAZIT DETAIL
JIŽ OD 1 027 100 KČ (VČ. DPH)

Volvo S60 CC

S60 Cross Country ZOBRAZIT DETAIL
Zavřít

Volvo S60

"Patříte mezi řidiče, kteří cestou domů dají přednost prázdné venkovské silničce před monotónní dálnicí jen proto, že je to baví?" V tom případě jste přesně ten typ řidiče, na kterého jsme mysleli při navrhování našeho nového Volva S60." Těmito slovy popisoval produktový ředitel, Stefan Sällqvist, který spolupracoval na vývoji tohoto vozu, typického zájemce o model Volvo S60 - a my bychom to nevyjádřili lépe.

Více informací najdete na stránkách Volvocars.cz

Zavřít

Volvo S60 Cross Country

"Patříte mezi řidiče, kteří cestou domů dají přednost prázdné venkovské silničce před monotónní dálnicí jen proto, že je to baví?" Se světlou výškou 201 milimetrů a volitelně dostupným pohonem všech kol je tato crossoverová limuzína ideálním řešením pro cestování mimo silnice. Díky svému podvozku a odolné karoserii Vás Volvo S60 Cross Country vezme na místa, která by pro Vás jinak tak snadno dostupná nebyla. Zjistěte, jak vypadá švédský luxus ve své nejčistější formě - s naší unikátní terénní limuzínou.

Více informací najdete na stránkách Volvocars.cz