Auto Průhonice a.s., Auto Průhonice

Významní klienti a Státní správa

KORPORáTNí ZáKAZNíCI

Naše atraktivní podmínky pro korporátní klienty

Naše atraktivní podmínky pro korporátní klienty Vás okamžitě přesvědčí o své výhodnosti! Naše zaváděcí programy pro vozové parky Vám za velmi atraktivních podmínek otevřou dveře do světa významných firemních klientů značky Volvo.

Stručný přehled podmínek

Abyste měli nárok na výhodné podmínky společnosti Volvo pro malé vozové parky, musíte nejprve podnikat nebo být osoba samostatně výdělečně činná a využívat flotilu čítající 1 - 2 vozidla. Pokud tento požadavek splňujete, měli byste se s naším programem pro firemní klienty určitě podrobněji seznámit. Náš program pro malé vozové parky se na Vás může vztahovat i v případě, že Vaše společnost vlastní tři vozidla do hmotnosti 7,5 t. Neváhejte se na nás obrátit: Rádi Vám poradíme!

Staňte se významným klientem značky Volvo

Při zakoupení minimálně 3 vozů za rok může Vaše flotila těžit ze smluvních výhod určených pro významné klienty, jejichž podmínky se zlepšují s nárůstem počtu vozů. Tato smlouva se vztahuje také na dceřiné společnosti, ve kterých máte minimálně 50% podíl. Bude nám ctí, pokud nám dovolíte, abychom se stali dealerstvím, které o Vás pečuje!

Prodej vozů Volvo Státní správě a firmám

Jste zaměstnanic Státní správy? Tak to je skvělé! Protože jako generální dovozce pro Českou republiku garantuje společnost Volvo Car Czech Republic s.r.o. státním úřadům a orgánům atraktivní podmínky prodeje. Vzhledem ke svým přednostem jako jsou spolehlivost, šetrnost vůči životnímu prostředí a nízké provozní náklady splňuje značka Volvo vysoké nároky kladené na vládní vozidla. Jedinou podmínkou je doklad o schválení financování vozidla.

Neváhejte se na nás obrátit

Váš vozový park je stejně individuální jako Vaše společnost: Z toho důvodu Vám rádi poradíme přímo ve Vaší kanceláři, kde Vám pomůžeme najít vozy Volvo, které nejlépe odpovídají Vašim potřebám!

 

 

Více informací najdete zde