Auto Průhonice a.s., Průhonice
Kariéra ve Volvu

KARIéRA

Samostatná/ý účetní - junior

Rosteme! Přidejte se k nám!
Více informací
Zavřít

Jsme autorizovaný Volvo dealer s dlouholetou tradicí.

Přidejte se k naší skupině nadšených profesionálů. V současné době hledáme kolegyni / kolegu na pozici

SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ - JUNIOR

Co u nás najdete?

- Práci u prémiové značky VOLVO

- Nadstandardní platové a pracovní podmínky

- Finančně stabilní zázemí firmy

- Zaškolení a další profesní vzdělávání

- Práci v přátelském prostředí a dobrém kolektivu

- Možnost práce i na zkrácený úvazek

Náplň práce:

- Zpracování a účtování přijatých faktur dle zakázek a nákladových středisek

- Účtování bankovních výpisů a pokladních dokladů

- Kontrola pořízení zboží

- Zpracování vyžádaných výstupů z účetnictví

- Zadávání nových partnerů do databáze společnosti

- Evidence svěřených řad došlých dokladů

Chceme ty z vás, kteří mají:

- Min. ukončené SŠ vzdělání s maturitou, optimálně ekonomického zaměření

- Zkušenost v oboru výhodou

- Znalost účetních programů, programu SoftApp výhodou

- Kompletní znalost účetní problematiky podvojného účetnictví výhodou

- Aktivní přístup k práci

Pokud se vám tato nabídka líbí, těšíme se na váš životopis!

Auto Průhonice a.s.

Klára Pavlíková

V Oblouku 731, 25243 Průhonice

+420 730 846 074

pavlikova@autopruhonice.com

HR manažerka