Auto Průhonice a.s., Auto Průhonice
Kariéra ve Volvu

KARIéRA

Recepční / asistentka příjmu oprav / pokladní

Rosteme! Přidejte se k nám!
Více informací

Automechanik

Skladník

Prodejkyně / prodejce ojetých vozů Volvo

Zavřít

Jsme autorizovaný Volvo dealer s dlouholetou tradicí. Přidejte se k naší skupině nadšenců zanícených pro švédskou značku. V současné době hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici

Co požadujeme:

-      Aktivní přístup k práci s orientací na pochopení potřeb zákazníka

-      Schopnost řešit problémové situace, pracovat v týmu a stanovovat si priority

-      Znalost angličtiny pro komunikaci se zákazníky

-      Uživatelskou znalost práce na PC

-      Zkušenost v administrativě a s přijímáním plateb je výhodou

-      Reprezentativní vystupování

-      Spolehlivost a zodpovědnost

Co u nás budete dělat:

-      Péče o klienty, od prvotního kontaktu po celou dobu jejich návštěvy na showroomu

-      vyřizování telefonických hovorů a servisních dotazů klientů

-      příjem klientů do servisu a jeho optimální vytěžování

-      výdej a příjem finanční hotovosti a příjem plateb přes terminál

-      organizace pick-up servisu (interní služba vyzvedávání zákazníků)

-      příjem a odvoz pošty

-      objednávky kancelářských potřeb, občerstvení a hygienických potřeb

-      administrativní podpora prodeje a servisu

Nabízíme:

-      Práci u prémiové značky

-      Moderní pracovní prostředí

-      Mzda po zapracování až 28000 Kč dle praxe

-      Navíc měsíční prémie dle výsledků oddělení

-      Finančně stabilní zázemí firmy

-      Zaškolení a další profesní vzdělávání

-      Práci v přátelském prostředí a dobrém kolektivu

-      Pracoviště V Průhonicích-Čestlicích v dostupnosti veřejné dopravy

-      Pozici na plný pracovní úvazek

Pokud se vám tato různorodá práce líbí, těšíme se na váš životopis!

Jana Remešová

HR manažerka
730 846 074
Zavřít

Jsme autorizovaný Volvo dealer s dlouholetou tradicí. Přidejte se k naší skupině nadšenců zanícených pro švédskou značku. V současné době hledáme kolegu na pozici

AUTOMECHANIK

Náplň práce

-      Identifikace závad osobních vozidel

-      Provádění oprav

-      Určení a příjem náhradních dílů k zakázce

-      Evidence výkonu a využívání pracovní doby s důrazem na kvalitu

Chceme ty z vás, kteří mají:

- Úspěšnou zkušenost v oboru

- Zkušenosti se servisem vozů značek VOLVO výhodou

- znalost vyhlášky 50 §4 pro práci s Hybridními vozy výhodou

- Aktivní přístup k práci, technické myšlení, jste zruční a fyzicky zdatní

- Chuť neustále se učit novým věcem a jste komunikativní

Co u nás najdete?

- Práci u prémiové značky
- Nadstandardní platové a pracovní podmínky
- Finančně stabilní zázemí firmy
- Zaškolení a další profesní vzdělávání
- Práci v přátelském prostředí a dobrém kolektivu
- Náborový příspěvek

HE manažerka
730 846 074
Zavřít

Skladník

SKLADNÍK

Náplň práce

·         Hmotná zodpovědnost za zboží uložené na skladě

·         Kontrola stavu zboží, příjem a výdej

·         Plnění standardů pro jednotlivé značky

·         Třídění objednávek dle rezervací

·         Zodpovědnost za obsahovou správnost a úplnost vydávaných faktur

·         Rušení rezervace náhradních dílů

·         Příprava podkladů pro reklamace ND.

Požadujeme:

·         Aktivní přístup k práci

·         Zkušenost a praxi na podobné pozici

·         Spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

·         Práci u prémiové značky

·         Moderní pracovní prostředí

·         Nadstandardní platové a pracovní podmínky

·         Finančně stabilní zázemí firmy

·         Zaškolení a další profesní vzdělávání

·         Práci v přátelském prostředí a dobrém kolektivu

730 846 074
Zavřít

Jsme autorizovaný Volvo dealer s dlouholetou tradicí. Přidejte se k naší skupině nadšených profesionálů. V současné době hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici

Prodejkyně / prodejce ojetých osobních vozů Volvo

Požadujeme:

- Aktivní přístup k práci s orientací na pochopení potřeb zákazníka

- Prodejní talent a nadšení pro automobily

- Vynikající komunikační a prodejní schopnosti při jednání s klienty

- Obchodní uvažování

- Reprezentativní vystupování

- Spolehlivost a zodpovědnost

- Uživatelská znalost práce s PC

- Praxe v prodeji automobilů výhodou

- Znalost angličtiny pro komunikaci se zákazníky

- Uživatelskou znalost práce na PC

- Řidičský průkaz sk. B

- Aktivní rozvoj a prohlubování obchodních aktivit u stávajících i nových zákazníků

- Vytváření nabídek

- Prodej vozidel

- Prezentace vozu předváděcí jízdou

- Předávání vozu zákazníkovi včetně obchodně technického poradenství

- Spolupráce při marketingových aktivitách

Nabízíme:

- Moderní pracovní prostředí s výborným zázemím

- Motivující finanční ohodnocení a provize za prodej vozu

- Zaškolení a další profesní vzdělávání v systému produktových školení a tréninku obchodních dovedností

730 846 074