Auto Průhonice a.s., Průhonice
Kariéra ve Volvu

KARIéRA

Přijímací technik

Rosteme! Přidejte se k nám!
Více informací

Recepční / asistentka příjmu oprav / pokladní

Diagnostik

Skladník

Zavřít

Jsme autorizovaný Volvo dealer s dlouholetou tradicí. Přidejte se k naší skupině nadšených profesionálů. V současné době rozšiřujeme tým a hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici

PŘIJÍMACÍ TECHNIK

Požadujeme:

- Úspěšnou zkušenost v oboru

- Aktivní přístup k práci s orientací na pochopení potřeb zákazníka

- Schopnost řešit problémové situace, pracovat v týmu a stanovovat si priority

- Znalost angličtiny na velmi dobré komunikativní úrovni, znalost němčiny výhodou

- Uživatelskou znalost práce na PC

Co u nás budete dělat:

- Převzetí zakázky od zákazníka

- Stanovení ceny opravy a termínu dokončení

- Komunikace s mechaniky

- Průběžný kontakt se zákazníkem o rozsahu a ceně opravy

- Nabídka prodeje a montáže příslušenství, zapůjčení vozidla v době opravy

- Řešení problémových případů

- Udržování kontaktu se zákazníkem od převzetí zakázky až po předání vozu.

Nabízíme:

- Práci u prémiové značky

- Moderní pracovní prostředí s výborným zázemím

- Motivující finanční ohodnocení a provize za zpracované zakázky a prodej příslušenství

- Finančně stabilní zázemí firmy

- Zaškolení a další profesní vzdělávání v systému produktových školení

- 5 týdnů dovolené

- Práci v přátelském prostředí a dobrém kolektivu

Pokud se vám tato různorodá práce líbí, těšíme se na váš životopis!

Kristýna Hrdličková

Projektová manažerka
724 905 839
Zavřít

Pro naše pobočky AUTO PRŮHONICE, AUTO DEJVICE a AUTO STODŮLKY hledáme asistentku příjmu oprav / recepční /pokladní

Budete mít na starost:

- péči o klienty, od prvotního kontaktu po celou dobu jejich návštěvy na showroomu

- vyřizování telefonických hovorů a servisních dotazů klientů

- příjem klientů do servisu a jeho optimální vytěžování

- výdej a příjem finanční hotovosti a příjem plateb přes terminál

- zajištění a kontrola pick-up servisu

- příjem a odesílání pošty

- objednávky kancelářských, administrativních a provozních potřeb

- administrativní podpora prodeje a servisu

- Vaše domovská pobočka bude v Průhonicích, v pobočkách v Dejvicích a Stodůlkách budete zastupovat kolegyně v době dovolené nebo jiné nepřítomnosti.

Chceme ty z vás, kteří mají:

- aktivní přístup k práci s orientací na pochopení potřeb zákazníků a kolegů

- flexibilitu v plánování místa práce

- schopnost řešit problémové situace, pracovat v týmu a stanovovat si priority

- znalost AJ na středně pokročilé úrovni

- uživatelskou znalost práce na PC

- zkušenost v administrativě a s přijímáním plateb výhodou

- reprezentativní vystupování

- spolehlivost a zodpovědnost

- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Co u nás najdete?

- práci u prémiové značky

- motivující finanční ohodnocení

- finančně stabilní zázemí firmy

- zaškolení a další profesní vzdělávání

- práci v přátelském prostředí a dobrém kolektivu

- možnost zkráceného pracovního úvazku (0,5 - 1,0)

Zaujala vás práce u nás? Neváhejte a pošlete životopis!

724 905 839
Zavřít

Diagnostik

Jsme autorizovaný Volvo dealer s dlouholetou tradicí. Přidejte se k naší skupině nadšenců zanícených pro švédskou značku. V současné době hledáme kolegu na pozici

DIAGNOSTIK

Náplň práce

-      Identifikace závad osobní vozidel

-      Diagnostika, měření

-      Provádění oprav

-      Určení a příjem náhradních dílů k zakázce

-      Evidence výkonu a využívání pracovní doby s důrazem na kvalitu

Chceme ty z vás, kteří mají:

-     Elektrotechnické vzdělání

-     Úspěšnou zkušenost v oboru

-     Zkušenosti se servisem vozů autorizovaného servisu

-     Znalost vyhlášky 50 §4 pro práci s Hybridními vozy výhodou, praxe se značkou Volvo výhodou

-     Aktivní přístup k práci, technické myšlení, zručnost a fyzickou zdatnost

-     Chuť neustále se učit novým věcem a dobré komunikační dovednosti

-     Práci u prémiové značky

-     Nadstandardní platové a pracovní podmínky

-     Finančně stabilní zázemí firmy

-     Zaškolení a další profesní vzdělávání

-     5 týdnů dovolené

-     Práci v přátelském prostředí a dobrém kolektivu

724 905 839
Zavřít

Skladník

Jsme autorizovaný Volvo dealer s dlouholetou tradicí. Přidejte se k naší skupině nadšenců zanícených pro švédskou značku. V současné době hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici

SKLADNÍK

Náplň práce

·         Hmotná zodpovědnost za zboží uložené na skladě

·         Kontrola stavu zboží, příjem a výdej

.         Vyhledávání a objednávání dílů dle jednotlivých modelů

·         Plnění standardů jednotlivých značek

·         Třídění objednávek dle rezervací

·         Zodpovědnost za obsahovou správnost a úplnost vydávaných faktur

·         Rušení rezervace náhradních dílů

·         Příprava podkladů pro reklamace náhradních dílů.

Požadujeme:

·         Aktivní a samostatný přístup k práci

·         Zkušenost a praxi na podobné pozici v auto-moto

·         Spolehlivost a zodpovědnost

.         Základní znalost angličtiny nebo němčiny - technické výrazy z auto-moto oblasti

Nabízíme:

·         Práci u prémiové značky

·         Moderní pracovní prostředí

·         Nadstandardní platové a pracovní podmínky

.         5 týdnů dovolené

·         Finančně stabilní zázemí firmy

·         Zaškolení a další profesní vzdělávání

·         Práci v přátelském prostředí a dobrém kolektivu

724 905 839